bhp na śląsku, opinie

bhp na śląsku, opinie

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane bardziej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, dlatego jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, które są chociażby na północy

Lalka

Posty: 7

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają niesłychanie sporo do powiedzenia. Według mnie super.

Yuri20

Posty: 7

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, natomiast u mnie nie.

asu204

Posty: 8

 
Dokładnie, trzeba dbać o swoje stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bo nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, że włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są organizowane w jakimś celu, dlatego trzeba słuchać i to naprawdę bardzo uważnie.

Qumber

Posty: 20

 
Osobiście mamy podejście niezmiernie fachowe do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, wobec tego nie chce tylko słuchać, lecz chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Michaś

Posty: 8

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, dlatego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

Grupa SEO

Posty: 23

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

file444

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

21gregorek

Posty: 16

 
Bez problemów można odnaleźć szkolenia bhp w Katowicach, albowiem u nas jest firm niesłychanie dużo i jeżeli tylko pragniesz to na pewno coś poprawnego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Lalka

Posty: 3