Polecenie wyjazdu służbowego -dobra firma

Polecenie wyjazdu służbowego -dobra firma

Witajcie. Niezmiernie chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to idealne rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

olboyyy

Posty: 16

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

witekunia

Posty: 22

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach wyjątkowych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

grubasek

Posty: 13

 
Przy takiej olbrzymiej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

yarpen2

Posty: 21

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni faktycznie świetne programy.

henrykk

Posty: 16

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

Mamusek3

Posty: 18

 
Tak, to prawda, iż program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, iż popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bo program cały czas kontroluje wprowadzane poprzez nas dane i je dodaje.

22elzo

Posty: 24

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niezwykle prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Sarenka

Posty: 20

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

Oct714

Posty: 18