torty weselne, polecicie ?

torty weselne, polecicie ?

Witam serdecznie. Który konsultant weselny sprostał Waszym oczekiwaniom w stu procentach? Chętnie zapoznam się z opiniami.

dermuster

Posty: 8

 
Oferty najlepszych konsultantów ślubnych odnajdziecie tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. To serwis, który jest wygodny, a jednocześnie możecie wybierać pomiędzy wieloma przedstawicielami tej profesji. Polecam zweryfikować możliwości, jakie jest w stanie Wam zapewnić. Pozdrawiam.

D.N.O.

Posty: 18

 
Staraliśmy się zminimalizować wydatki na dekoracje na wesele. Wszystko ze względu na fakt, iż poszczególne firmy oczekiwały za takowe irracjonalnie wysokich sum. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby większość dekoracji wykonać samodzielnie :-)

Buła

Posty: 9

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, że konsultant weselny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Mało tego był w stanie odszukać dla nas nieco oszczędności na niepotrzebnych wydatkach.

seniorit5

Posty: 3

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, które wykonują doświadczone cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niewielki tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

Kobitka22

Posty: 10

 
Uważam, że wynajem auta do wesela to niezmiernie dobrze rozwiązanie, bowiem zapłacicie maksymalnie kilkaset pln, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Januszek

Posty: 10

 
Posiadam namiary na wyborną cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Dysponują na swoim koncie bardzo mnóstwo interesujących realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

y01234

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Boss

Posty: 11

 
Mieliśmy dużo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

KHOT

Posty: 29