kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bo mam nadwagę, natomiast chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednakże jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

Kleooo6

Posty: 2

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niesłychanie dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Wacław

Posty: 4

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To naturalnie nie jest rozsądne, lecz co wykonać?

drusert

Posty: 13

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W olbrzymich miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezmiernie szkodliwe dla naszego zdrowia.

KKkurol

Posty: 23

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

SABUR

Posty: 7

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Kitas

Posty: 4

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

bartek33

Posty: 17