apartamenty świnoujście, szukam

apartamenty świnoujście, szukam

Szukam w Świnoujściu apartamentów blisko morza. Ktoś coś o tym wie? Jakieś ciekawe propozycje dla mnie?

Jacuś

Posty: 2

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, niemniej jednak najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

Yuri20

Posty: 3

 
Rezerwowałem jakieś niezmiernie komfortowe noclegi w Świnoujściu, natomiast to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od posiadacza. To, wobec tego cena była naprawdę niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie znaleźć.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Babeczka

Posty: 11

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można znaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest naprawdę bardzo zadowolony. Jeśli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

Laleczka

Posty: 10

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego wozu. Cenię sobie i to niezmiernie komfort i na to zwracam swoja uwagę.

Tomcio

Posty: 11

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, dlatego że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

Wojciech24

Posty: 3

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można znaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest faktycznie bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

Wacław

Posty: 16