Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Znacie jakiś ładny hotel w Gdańsku, najlepiej gdzieś w centrum, tak by dało się wszędzie dotrzeć bez problemu. Dobrze będzie jeśli mają też restaurację, by nie szukać miejsca gdzie można zjeść.

Kitas

Posty: 6

 
W dogodnej lokalizacji w okolicach centrum nie brakuje w Gdańsku noclegów. Zajrzyjcie do sieci i na pewno znajdziecie.

guster

Posty: 6

 
Hoteli w Gdańsku nie brakuje więc chyba każdy dopasuje ofertę do swoich oczekiwań. Najlepiej sprawdzić też opinie innych o danym miejscu.

olboyyy

Posty: 16

 
W Gdańsku miejsc noclegowych nie brakuje, również sporo funkcjonuje obecnie hoteli na wysokim poziomie więc warto tam coś dla siebie poszukać. Bez problemu można znaleźć przyjemny nocleg.

ur-0004

Posty: 17

 
W gdańsku wybieram zazwyczaj hostele bo cenowo jest super, a dodatkowo mają lokalizację w centrum w kamienicach więc wypad na miasto bez problemowy.

Tomcio

Posty: 11

 
Hoteli w Gdańsku cała masa, wejdź do sieci i na pewno coś znajdziesz

doprzodu67

Posty: 15

 
Nie tak dawno byłem na 3 dni w Gdańsku z rodziną, nocowaliśmy w hotelu Gryf w centrum, parking, restauracja. Miłe miejsce więc jak na weekend to może tam poszukaj noclegu?

Warszawiak

Posty: 18

 
Hotele w Gdańsku można powiedzieć, żę pojawiają się jak grzyby po deszczu. To bardzo dobry obecnie rynek, gdzie jest spore zapotrzebowanie więc hotele się rozwijają dynamicznie i sporo ich powstaje, na pewno znajdzie się nocleg.

David

Posty: 21