Świetna propozycja na wakacje?

Świetna propozycja na wakacje?

Witam serdecznie, chcę spędzić niezapomniane wakacje lecz nie ma pomysłu na to gdzie się wybrać, może mi coś polecicie?

Czarek

Posty: 23

 
Poszukuje dobrego miejsca na spędzenie wakacji, zależy mi na tym aby było one umiejscowione nieopodal jeziora, w jakim można pływać i żeglować. Chcę zabrać tam rodzinę. Jeśli takie znacie to proszę o informacje, czekam i z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie.

Zlomex

Posty: 17

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na znalezieniu jakiegoś miłego miejsca, jakie nadawałoby się na spędzenie rodzinnych wakacji. Chcę tego roku nauczyć moje dzieci pływać lecz morze się do tego nie nadaje więc chcę wybrać się z nimi nad jezioro.

Będę bardzo wdzięczny za informacje. Liczę na szczere wypowiedzi, z góry dziękuje i pozdrawiam.

kubaszej

Posty: 17

 
Moja mama chce mnie zabrać do Skorzęcina na wakacje. Nie jestem przekonana co do tego miejsca, możecie się wypowiedzieć na dany temat i dostarczyć nam niezbędnych informacji. Będziemy na nie czekać z niecierpliwością, gdyż zaczynamy już planować nasz wyjazd.

Bardzo proszę o szybkie wypowiedzi, pozdrawiam.

D.N.O.

Posty: 18

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na znalezieniu jakiegoś miłego miejsca, które nadawałoby się na spędzenie rodzinnych wakacji. Chcę tego roku nauczyć moje dzieci pływać ale morze się do tego nie nadaje więc chcę wybrać się z nimi nad jezioro.

Będę bardzo wdzięczny za informacje. Liczę na szczere wypowiedzi, z góry dziękuje i pozdrawiam.

Justynka45

Posty: 21

 
Mój chłopak zabrał mnie rok temu na doskonałe i bardzo udane oraz niezapomniane wakacje, jestem mu za to bardzo wdzięczna. Spędziliśmy tam niesamowite chwile, które zostaną mi w pamięci na bardzo długo.

Na stronie http://www.skorzecin.info odnajdziecie więcej informacji na temat tego cudownego miejsca. Niesłychanie polecam!!!

KHOT

Posty: 30

 
Witam serdecznie,

jeśli chcecie mieś przyrodę i miło spędzić czas z rodziną oraz jezioro nieopodal domków to koniecznie wybierzcie się do Skorzęcina. Ta miejscowość jest stworzona do wypoczynku i relaksu a także zabawy w wodzie. Na stronie http://www.skorzecin.info znajdziecie więcej informacji na dany temat, pozdrawiam, mam nadzieję, że wam też się to miejsce spodoba jak mi.

k124l

Posty: 19

 
Hej, będę wam bardzo wdzięczna jeśli udzielicie mi informacji na temat miejscowości Skorzęcin, mam zamiar wybrać się tam w tym roku na wakacje jednak nie wiem czy warto, będę bardzo wdzięczna jeśli wyrazicie swoją opinię na temat danej miejscowości.

Ciapek

Posty: 26

 
Cześć,

wiecie gdzie najlepiej będzie się wybrać ze znajomymi na wakacje? Nie chcemy już jeździć nad morze ani w góry, gdyż jest to już przereklamowane dla nas. Chcemy odwiedzić inne równie piękne miejsce. Będziemy wdzięczni za porady.

Pozdrawiamy.

BrumBrum2

Posty: 23

 
Hej, będę wam niezwykle wdzięczna jeżeli udzielicie mi informacji na temat miejscowości Skorzęcin, mam cel wybrać się tam w tym roku na wakacje jednakże nie wiem czy należałoby, będę niezwykle wdzięczna jeżeli wyrazicie swoją opinię na temat danej miejscowości.

marcinmg

Posty: 19