Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kwatery Prywatne > Hotel Wieliczka, który???

Hotel Wieliczka, który???

Hotel Wieliczka, który???

Hej.

Które są Wasze opinie na temat hoteli w Dobczycach? Sprawdzam opinie, ale nie wskazują one póki co jednoznacznie, iż któryś obiekt byłby w szczególności godny polecenia.

Dajcie jakieś propozycje.

hejhej00

Posty: 19

 
Pokoje w Wieliczce możecie wynająć także w większych obiektach, jak i w prywatnych kwaterach. Szczerze to nie wiem, jaka z możliwości będzie Wam bardziej odpowiadała.

iwanme

Posty: 16

 
Nie dziwię się, że hotele w Wieliczce są tak oblegane, ale akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Wspaniałe miejsce.

Smerfik

Posty: 11

 
Organizacja wesela w Wieliczce to fajna sprawa, bo Wasi goście odwiedzają także znakomity region Polski. Trudno mi się wypowiedzieć na temat kosztów organizacyjnych, bo sama dopiero wszystko rezerwuję.

89ostry89

Posty: 29

 
Wydaje mi się, że mogę coś polecić osobom poszukującym hotelu w Niepołomicach. Sprawdźcie, co mam Wam do zaoferowania ten obiekt: http://www.nawierzynka.pl.

Nocowałem tu już 3 razy, jest OK.

Lux-Mark

Posty: 24

 
Polecam zbadać informacje na temat czy budzący Wasze wątpliwości hotel w Dobczycach posiada pozytywne lub negatywne opinie ze strony hotelowych gości :)

martynka

Posty: 21

 
Odnoszę wrażenie, iż hotel w Niepołomicach to przedmiot zainteresowania niezmiernie wielkiej liczby użytkowników tego forum. Polecam portale ułatwiające składanie rezerwacji na miejsca hotelowe. Tam jest taniej.

wiera44

Posty: 23