Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kwatery Prywatne > wynajem apartamentów Kołobrzeg, poszukuję!

wynajem apartamentów Kołobrzeg, poszukuję!

wynajem apartamentów Kołobrzeg, poszukuję!

Zastanawiam się czy jechać na wakacje w góry czy nad morze? Czasu dużo nie zostało i nie wiem. Może coś doradzicie gdzie lepiej spędzić z rodziną czas?

Babeczka

Posty: 4

 
Nie lubię morza i nie chodzi tylko od nasze bałtyckie, ale ogólnie za wodą nie przepadam, dlatego zawsze polecam piesze wycieczki po górach.

mJaUrVcEin

Posty: 20

 
Od wielu lat jeździmy z rodziną latem nad morze, a zimą w góry. Uważam, że mimo loterii z pogodą morze ma swoje zalety. Mnie się po prostu tam podoba. Takiego klimatu nie spotkaliśmy w żadnym innym miejscu, a trochę krajów już zwiedziliśmy. Dla rodzin z dziećmi nie ma lepszego rozwiązania jak właśnie morze.

Ciapek

Posty: 11

 
My, jeśli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wtedy wszyscy dobrze bawią.

345_14

Posty: 13

 
Apartamenty są super. Wielkie, komfortowe i niezmiernie dobrze wyposażone. Według mnie nic tańszego i lepszego się nie znajdzie, dlatego warto to rezerwować.

asiunia44

Posty: 8

 
Wybrałem luksusowy apartament w Kołobrzegu w tej firmie http://www.balticpolanki.eu/pl/apartament/. Mają naprawdę luksus w niezmiernie przystępnej cenie. Apartamenty z pełnym wyposażeniem. Polecam wszystkim.

Sis45

Posty: 4

 
Według mnie wynajmowanie apartamentów w Kołobrzegu to super pomysł. Lubię to miasto, bo ma wiele do zaoferowania. Moje dzieci kochają te ich szerokie plaże i latarnie morską. Polecam to miejsce.

Laleczka

Posty: 7

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u ludzi, ale to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

yarofe

Posty: 8

 
Nie wybieramy się w nigdzie w tym roku także nie polecę żadnych interesujących apartamentów. Trzeba szukać przez Internet, tam jest ich faktycznie niezmiernie sporo i każdy coś znajdzie interesującego.

David

Posty: 21