Jaki hotel nad morzem

Jaki hotel nad morzem

Na urlop wybieramy się z rodziną do Międzywodzia, chciałbym się zapytać, jaki hotel możecie mi polecić. Jedziemy rodziną w 3 osoby. To co dla nas ważne, to aby był basen w hotelu na wypadek brzydkiej pogody oraz, aby było jak najbliżej do plaży.

Kitas

Posty: 3

 
Ja bardzo lubię wakacje spędzać w domkach, ale też jak się trafi fajny hotel ze strefą SPA to też człowiek chętnie skorzysta. Najbardziej mi zależy na tym, aby było blisko do plaży.

Odi

Posty: 15

 
Ja lubię nad morzem mieszkać blisko głównych ulic. Z drugiej strony ze względu na dzieci i rodzinę, to niekoniecznie wybieramy głośne i znane miejscowości. Często są to mniejsze i spokojniejsze. Tam wypoczywam najlepiej

edmundzio

Posty: 8

 
Niebawem okres urlopów. Jak wolicie spędzać urlopy nad Bałtykiem? Bardziej w domkach czy preferujecie jakieś hotele czy ośrodki wypoczynkowe?

y01234

Posty: 12

 
Zdecydowanie polecam ośrodek ”Gryf” Międzywodzie. Rewelacyjnie położony przy głównej ulicy, do tego nowoczesny basen i wysoki standard w pokojach. Dla chętnych masaże czy też wieczorki taneczne. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Krzyś23

Posty: 6

 
Trzeba wypoczywać. Ja osobiście najlepiej wypoczywam, jeżeli mam do dyspozycji basen. Uwielbiam się pluskać w basenie, dawać ponosić wodzie. Każdy odpoczywa tak jak libi, każdy ma na to jakiś swój sposób.

Mamuśka

Posty: 29

 
Bardzo lubię ośrodki z basenami. Jak jest gorąco i jak pada deszcz. Generalnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Druga sprawa to lubię jak ośrodek jest blisko morza.

opiter78

Posty: 10

 
Osobiście bardzo lubię jak ośrodek jest położony blisko plaży. Wtedy sobie spokojnie wstaję i idę, nie muszę się daleko przedzierać. Takich ośrodków jest całkiem sporo i zdecydowanie jest w czym wybierać.

daron64

Posty: 27

 
Ja bardzo dobrze wypoczywam nad naszym morzem. Uwielbiam bałtyckie plaże, uwielbiam mewy. Może i pogoda nie zawsze rozpieszcza, ale zdecydowanie wakacje nad Bałtykiem dają mi niesamowitego kopa do pracy.

Jasio

Posty: 8