Dobry hotel w Poznnaiu – Szukam

Dobry hotel w Poznnaiu – Szukam

Witam wszystkich, w marcu jadę do Poznania na tor wyścigowy i poszukuję miejsca gdzie mogę zanocował i prędko dojechać na miejsce. Kojarzycie może porządny hotel blisko toru wyścigowego? Bedę wdzięczny za wszelkie informacje więc piszcie :D

yetisize

Posty: 33

 
Jestem niezorientowana w tym temacie więc za niezmiernie nie wiem co ci mogę poradzić, lecz ja generalnie zawsze jak poszukuję informacji związanych z tym co gdzie można odszukać to wpisuję w googla i coś się prędzej czy potem znajdzie. Napisz może na forum poznania czy coś, może tam ktoś będzie kto kojarzy takie miejsce, które pragniesz, albo weź książkę telefoniczna i tam podzwoń po hotelach i popytaj czy mają to co cię interesuje.

chmiel80

Posty: 14

 
Mąż mnie kiedyś zabrać do hotelu PodBrzozami jak byliśmy Poznaniu. Mi się niezmiernie podobało, bo było swojsko, była smaczna strawa na śniadanie ze swojskimi wędlinami – mnie i mężowie niezmiernie smakowało. Wyspaliśmy się naprawdę dobrze, bo było ciuchutko i wygodnie, łóżka gigantyczne i zdobione na starszy styl.

Jeśli szukasz właśnie czegoś takiego to polecam.

strom

Posty: 18

 
Ja dawno nie byłam w Poznaniu więc nie jestem Ci w stanie aktualnie powiedzieć, ostatnio byłam 15 lat temu, a od tego czasu na pewno sporo się zmieniło i to nie jest ten sam Poznań co kiedyś :-)

Z chęcią bym się wybrała i zobaczyła, ale to wtedy kiedy będę miała troszkę luzu w pracy, bo aktualnie robimy projekt dla niemców, a oni zawsze muszą mieć wszystko na czas, bo w przeciwnym razie mogą wypowiedzieć umowę i nie będę miała za co pojechać do Poznania!

Sarenka

Posty: 29

 
Ja niezmiernie lubię podróżowanie i w Poznaniu też byłam, ale nie pamiętam w którym hotelu, to było coś w centrum raczej więc nie to czego szukasz. Jak przejeżdżaliśmy to widzieliśmy wiele hoteli więc na pewno coś znajdziesz co odpowiada twoim oczekiwaniom, tylko musisz poszukać. Ceny nie kojarze, tym niezwyklej iż wówczas nie ja płaciłam tylko mój chłopak, więc tutaj też nie pomogę, mogę tylko trzymać kciuki ;-)

daniel105

Posty: 20

 
Ostatnio w Poznańskim hotelu byłam 2 lata temu na szkoleniu, ale za to płacił mój pracodawca więc nie wiem ile to kosztowało. Szkolenie trwało tydzień i zdążyłam obejść pół miasta po godzinach i tam jest dużo hoteli. Cen ich nie znam, albowiem nie wchodziłam do środka, ale jest w czym wybierać. Te w centrum są kosztowne na pewno, ale ten mój hotel nie był najwyższych lotów pomimo tego, że był w centrum miasta. Taka szary wielki budynek na 6 czy 7 pięter, więc tego nie polecam – weź na neta i poszukaj to coś znajdziesz...

iwanme

Posty: 16

 
Ja polecam pensjonat PodBrzozami, bowiem to naprawdę klimatyczne miejsce gdzie można sobie posiedzieć na zewnątrz, nie wiem jak w zimie, natomiast latem było niezwykle fajnie i tak klimatycznie, ogólnie ja uwielbiam takie niewysokie budynki, gdzie masz klimat taki jakby się było w domu. Sama mieszkam w bloku i uwielbiam miejsca gdzie mogę wyjść do ogródka czy na ganek i sobie po prostu wypić zimnego drinka z mężczyzną i pogawędzić na świeżym powietrzu, natomiast tam właśnie się się tak da, więc mam niezwykle miłe wspomnienia z tym miejscem.

Klasowe34

Posty: 19

 
Poznań i ogólnie wielkopolskie to przepiękne okolice i napewno w całym wielkopolskim odszukasz jakieś przytulne miejsce. W samym Poznnaiu może być drogo, chyba, że nie szukasz w centru, albowiem na ogól tam ceny są wywindowana. W wawie w centrum są takie ceny, że jakby tam pomieszkać miesiąc w hotelu to możnaby za to kupić sobie działkę nad jeziorem... szkoda gadać, w Poznnaiu mają doskonalsze ceny, albowiem dwa razy byłem i nie natrafiłem na wyoskie koszty, choć najlepiej szukać nie w centrum.

Knopek

Posty: 22

 
Ja sobie liczę kalorie wobec tego nawet nie jem gdy jestem w hotelach to co proponują, albowiem na ogół to jest kaloryczne jedzonko, rzadko kiedy mają wafle ryżowe i mięsko na parze w takich miejscach, zaś kanapek i jajek nie jem albowiem nie mogę. Musisz poszukać w necie najlepiej, albowiem z takim tématem to za niezmiernie ci nie pomogę, niemniej jednak ogólnie wiem, że napewno coś znajdziesz, albowiem ogólnie polak lubi zjeść przyzwoicie.

tunczyk

Posty: 21

 
Nie wiem jak ci pomóc, bo ja akurat szukałem hotelu z basenem, bo się przygotowywałem na zawody, a na ogół jedynie wielkie hotele a nie pensjonaty mają takie warunki. Polecam ci poszukać za miastem, wtedy jest na ogół taniej i jest ciekawsze okolica, taka niezwyklej zalesiona niż obwarowana drogami szybkiego ruchu z każdej strony. Ceny też są wtedy niższe i przystępniejsze dla zwyczajnego człowieka.

inhuman

Posty: 16