Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kwatery Prywatne > Domki letniskowe Władysławowo, proszę o pomoc

Domki letniskowe Władysławowo, proszę o pomoc

Domki letniskowe Władysławowo, proszę o pomoc

Cześć. Przedmiotem mojego zainteresowania stały się ostatnimi czasy domki Władysławowo.

Ktoś z Was je kiedykolwiek wynajmował?

jeremii6

Posty: 14

 
Wydawało mi się, iż odszukanie ośrodka spa we Władysławowie będzie dla mnie niezwykle proste. Postawiony zostałem jednak przed dość skomplikowanym wyborem, bowiem mogłem wybierać między kilkoma ośrodkami SPA.

Knopek

Posty: 22

 
Ośrodek SPA we Władysławowie, który mogę bez cienia wątpliwości rekomendować to http://oland.com.pl. Korzystając z oferty tego obiektu bez dwóch zdań nie pożałujecie.

Polecam.

Programista

Posty: 19

 
Domki we Władysławowie dają możliwość niesłychanie szerokiego wyboru pomiędzy co najmniej kilkudziesięcioma ofertami, które potrafią przyprawić o ból głowy. Wspólnie z dziewczyną kierowaliśmy się ofertą zamieszczoną w obrębie stron internetowych, na czym oparliśmy swój wybór. Akurat nie rozczarowaliśmy się.

marcinmg

Posty: 29

 
Zdziwiłem się, że wynajmując domki letniskowe nad morzem byłem zobowiązany do zapłacenia opłaty klimatycznej. Na szczęście jest ona stosunkowo niewielka.

k124l

Posty: 19

 
Domki letniskowe we Władysławowie to moim zdaniem wyborny sposób na spędzenie wakacji. Możecie przekonać się o tym dokonując tam rezerwacji :)

WalSystem

Posty: 25

 
Ciekawiło mnie niedawno, co mają mi do zaoferowania domki nad morzem. Byłem niezmiernie pozytywnie zaskoczony, gdy odszukałem ofertę, która obejmowała wynajem domku z kuchnią i łazienką, a zarówno miejsce noclegowe. Może wpływ na cenę… zaledwie 200 pln miał majowy okres.

Modniś

Posty: 16

 
Miałem okazję poczytać naprawdę sporo o ofertach domków letniskowych nad morzem. Dzięki znalezionym na tym forum poradom zarezerwowałem domek za zaledwie 150 zł.

zwc18

Posty: 31

 
Też miałem ten problem w sytuacji, gdy musiałem wybrać ośrodek spa nad morzem. Powiem Ci szczerze, że wspólnie z żoną nie udało nam się wyłonić jakiejś bezkonkurencyjnej oferty, więc zwyczajnie zrezygnowaliśmy.

dada45

Posty: 19

 
Moje dzieci wymarzyły sobie, że w te wakacje wynajmiemy dwa domki nad morzem, w których spędzimy co najmniej kilka dni. Wspólnie z żoną od jakiegoś czasu planujemy te wakacje, a wychodzi na to, że w pełni wyposażony domek letniskowy (z kuchnią i łazienką) w okresie letnim stanowi wydatek 250 złotych za noc.

kwiat_r151

Posty: 28