Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kwatery Prywatne > Czy we Władysławowie jest ładnie ?

Czy we Władysławowie jest ładnie ?

Czy we Władysławowie jest ładnie ?

Hej, znacie może jakiś adres we władysławowie, chodzi mi o spa. Jak mieliście okazję przebywać w takim miejscu, napiszcie.

pawel-2910

Posty: 15

 
Jak szukasz pokoi gościnnych nad morzem to bez obaw można skorzystać z ośrodka proponowanego na forum. Sporo naszych znajomych tam wyjeżdżało, a w tym roku również i my jedziemy.

akukukuku

Posty: 17

 
Ja miałam okazję korzystać ze wyśmienitego spa nad morzem. To jest ich strona http://www.domki-kempingowe.com.pl, warto na nią zajrzeć i zamówić sobie pobyt.

Polecam, albowiem faktycznie super atmosfera i wszystko w najlepszym porządku.

Knopek

Posty: 22

 
Nigdy nie wybrałabym wyjazdu z dziećmi pod namiot. To nieco niebezpieczne, zwłaszcza gdy są małe. Dlatego wolę domki kempingowe nad morzem. Też jest ekstra. Oczywiście gdy będą starsze to z pewnością spróbujemy takiego ekstremalnego wypadu. Na razie moje dzieci są za małe. Za dużo by mnie to trudu kosztowało.

on666

Posty: 14

 
Na tegoroczny wyjazd do władysławowa do spa po prostu nie mogę się już doczekać. Pokój mam zamówiony dopiero na sierpień. Mam nadzieję, że szybko zleci.

gumisiek45

Posty: 16

 
Nie da się wybrać czegoś taniego jeśli chodzi o wczasy letnie. To po prostu kosztuje. Na ten rok zdecydowaliśmy się na pole namiotowe we władysławowie. Kupiliśmy już okazyjnie namiot, materace i śpiwory i czekamy na 13 lipca. Namiot to jednak namiot.

Gosienka54

Posty: 14

 
Znajomi przekonywali nas właśnie do wynajęcia pokoi gościnnych we władysławowie w tym roku. Mieliśmy całkiem inne plany, ale z tego co widzimy ten ośrodek jest naprawdę bardzo fajny. Być może się skusimy.

Wacław

Posty: 22

 
Ostatnio zastawiałam się właśnie co wybrać, czy wyjazd w góry czy spa nad morzem. Wygrało jednakże morze, do naszego polskiego morza mam po prostu sentyment.

snake7

Posty: 27