Strona główna > Aktywny wypoczynek > Kwatery Prywatne > Ośrodek w lesie spa, znacie jakiś ?

Ośrodek w lesie spa, znacie jakiś ?

Ośrodek w lesie spa, znacie jakiś ?

Chcę wyjechać do ośrodka wczasowego, coś jak spa nad morzem. Niekoniecznie chodzi mi o wielkie miasta. Może akurat mi pomożecie:)

Mam trudny wybór, bo jadę też z dziećmi, więc potrzeby są złożone:)

Adi666

Posty: 10

 
Takiego ośrodka w lesie spa jak ten http://oland.com.pl można ze świecą szukać. Ma bardzo wysoki standard, zapewnia kompleksową rozrywkę, wracamy tam co roku.

Sami sobie zobaczcie.

wiera44

Posty: 23

 
Takie miejsca jak ośrodek w lesie spa są zaczarowane. Wszystko poza nim przestaje istnieć, wszelkie problemy przestają cię dotyczyć, jest po prostu ekstra. Oczywiście, że taka rekreacja kosztuje, ale nie ma sobie co żałować. W końcu wakacje są raz w roku. Dlatego życzę wszystkim miłego odpoczynku i pozdrawiam.

Webmaster

Posty: 29

 
Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W tym roku decyzja padła na wczasowy ośrodek spa nad morzem, będzie rewelacyjnie!!!!! Pogoda ma dopisywać, jak mówią w prognozach, domek czeka, konie, plaża i kochane morze.

Ciapek

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o ten wczasowy ośrodek spa nad morzem to wiem, że znajomi tam byli bawili się świetnie. Stołowali się w barze, podobno bardzo dobre jedzonko. Byli z dzieciakami, korzystali ze stadniny koni, gokartów, nie nudzili się, choć pogodę mieli w kratkę.

Mord

Posty: 20

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, zatem teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

Krzysio

Posty: 9