wycena marki, kogo znacie ?

wycena marki, kogo znacie ?

Wiecie może, kto zajmuje się wycenami spółek, bo nie wiem, do kogo się zgłosić? Sprawa jest bardzo pilna i poważna, dlatego szukam kogoś, kto ma do tego odpowiednie uprawnienia. To ma być w pełni profesjonalna wycena spółki.

Mord

Posty: 1

 
Jeśli potrzebne jest wycenianie firm to trzeba będzie sprawdzić biuro aktuarialne, które się tym zajmuje. To oni się zajmują sprawami trudnymi. Mogą sobie na to pozwolić, ponieważ zatrudniają osoby, które mają bardzo duże doświadczenie i jeszcze większą wiedzę.

dagmarka

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to wyceną marki zajmuje się firma, która ma uprawnienia. Tylko wówczas taka wycena będzie brana pod uwagę poprzez sądy czy inne instytucje, a po to się to robi.

Dyduszek22

Posty: 7

 
Z tego, co wiem to wycenami aktuarialnymi zajmuje się planowo biuro. Tylko oni są w stanie nam pomóc, bowiem mają do tego stosowne uprawnienia. Na tym trzeba się znać.

untelekt

Posty: 4

 
Nie znam nikogo, kto by zlecał wycenę znaku towarowego, wobec tego trudno mi będzie pomóc. Właściwie to nawet nie wiem jak można byłoby się za to zabrać? To przecież dość skomplikowane. Myślę, że trzeba skontaktować się z jakąś firmą, jaka proponuje takie usługi, a wtedy można będzie się prędko wszystkiego dowiedzieć w tym temacie.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Pożądane byłoby zorientować się nad takimi wycenami, na co w ogóle zwracać uwagę, jeśli szukamy kogoś należytego. W ten sposób mamy większe możliwości trafić na tych, którzy są najlepsi w tym, co robią. Tutaj nie ma oszczędności pieniędzy tylko trzeba szukać firmy najlepszej, jaka będzie w stanie nam wykonać taką wycenę, jaką chcemy mieć.

mustafus

Posty: 7

 
Jeżeli ktoś chce, aby wycena spółki była wykonana profesjonalnie to na stronie https://attuario.pl znajdzie najlepszą ofertę. To biuro aktuarialne bardzo chętnie się wszystkim zajmie.

Fanatyk

Posty: 5

 
Warto zorientować się nad takimi wycenami, na co w ogóle zwracać uwagę, jeśli szukamy kogoś odpowiedniego. W ten sposób mamy większe szanse trafić na tych, którzy są najlepsi w tym, co robią. Tutaj nie ma oszczędności pieniędzy tylko trzeba szukać firmy najlepszej, która będzie w stanie nam wykonać taką wycenę, jaką chcemy mieć.

namok

Posty: 6

 
Nie znam nikogo, kto by zlecał wycenę znaku towarowego, dlatego trudno mi będzie pomóc. Właściwie to nawet nie wiem jak można byłoby się za to zabrać? To przecież dość skomplikowane. Myślę, że trzeba skontaktować się z jakąś firmą, która oferuje takie usługi, a wtedy można będzie się szybko wszystkiego dowiedzieć w tym temacie.

Ymooo2

Posty: 2

 
Jeśli potrzebne jest wycenianie firm to trzeba będzie zbadać biuro aktuarialne, które się tym zajmuje. To oni się zajmują sprawami ciężkimi. Mogą sobie na to pozwolić, albowiem zatrudniają osoby, które mają bardzo wielkie doświadczenie i jeszcze większą wiedzę.

Grudziii2

Posty: 3