biura serwisowane online, gdzie szukać ?

biura serwisowane online, gdzie szukać ?

Ile może kosztować korzystanie z wirtualnego biura, bo nie za bardzo wiem jak znaleźć taką informację? Co w ogóle będzie się wliczało do ceny? Chciałbym, aby opowiedziały mi takie osoby, które mają w tym doświadczenie.

Lechu_351

Posty: 1

 
Znajomy miał wirtualne biuro w Warszawie Śródmieście i był bardzo zadowolony. Miał najtańszy pakiet, czyli adres i odbieranie poczty, ale nigdy nie narzekał. Jego firma wiele na tym zyskała, bo klienci na adres patrzą.

mateo29

Posty: 30

 
Osobiście nie wynajmowałem biura wirtualnego. Stawiamy raczej na biuro serwisowane w Warszawie, które znalazłem na http://www.city-office.pl. ta firma ma wszystko bardzo dobrze przygotowane dla każdego swojego klienta.

namok 

Posty: 4

 
Korzystałem z biura serwisowanego na godziny, bo taka opcja istnieje. Ogólnie to wygląda tak, że można będzie korzystać z biura na taki czas, jaki sami określimy. Firma, która oferuje właśnie taką opcję nie ma z tym problemów.

untelekt

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to można mieć adres wirtualny, ale można też tam pojechać. W zależności od tego, jaki wybierze się pakiet biura wirtualnego to można skorzystać z sali konferencyjnej. Dla mnie to super rozwiązania, bo niewielkim kosztem mam adres w bardzo prestiżowym miejscu i moi klienci też są z tego bardzo zadowoleni czyli się opłaca.

Boss

Posty: 2

 
Trzeba szukać przeróżnych propozycji z wirtualnymi biurami w Warszawie i wszystkie porównać. Dowiemy się wówczas, co dla naszej firmy jest najkorzystniejsze i to wynajmiemy.

dmanuss

Posty: 14