Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Witam. Może tutaj ktoś doradzi mi dobre prywatne przedszkole. Najlepiej w Miasteczku Wilanów, ponieważ blisko mieszkamy i pracujemy. Jakie przedszkola polecacie i dlaczego. Chętnie poznam Wasze opinie.

michrz

Posty: 5

 
Jeśli szukacie fajnego przedszkola w Warszawie Wilanowie, to polecam placówkę, do jakiej chodziły moje dzieci https://karatekids.eu. To jest przedszkole sportowe, w jakim nie ma czasu na nudę. Polecam zarówno z uwagi na świetną kadrę, jaka współpracuje z rodzicami i wobec tego dzieciaki tak cudownie się rozwijają.

Justynka45

Posty: 6

 
To może odszukać jakieś prywatne przedszkole w Wilanowie, albowiem z tego, co się orientuję mają w takich placówkach bogatą ofertę zajęć. Chciałabym, żeby córcia uczyła się angielskiego i miała lekcje tańca. Ciekawe, czy znajdę takie przedszkole, a jak tak, to ile będzie mnie kosztowała taka przyjemność :)

zbiorczyk67

Posty: 10

 
Ja też ciągle zastanawiam się nad przedszkolem w Warszawie. Dowiedziałam się, że w Wilanowie działa przedszkole sportowe o powiem szczerze, że jestem bardzo ciekawa, jak funkcjonuje taka placówka.

Mr Frog

Posty: 17

 
Wiem, że prywatne przedszkole w Wilanowie kosztuje, ale szczerze polecam. Sama zastanawiałam się i miałam wiele obaw. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się z mężem na prywatne przedszkole i decyzji nie żałujemy. Koszty to jedno, drugie to świetna opieka i mnóstwo ciekawych zajęć i wyjść.

Kobitka22

Posty: 12

 
A co myślicie o przedszkolu w Warszawie o profilu sportowym? Podobno jest takie w Wilanowie i zastanawiamy się z żoną, czy nie posłać naszego synka do takiego właśnie miejsca.

Koktus

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o sportowe placówki przedszkolne, to szczerze polecam, bo mój synek chodził do takiego niepublicznego przedszkola w Wilanowie i chwaliłam sobie takie rozwiązanie. Nie pamiętam nawet, żeby płakał. Zawsze chciał chodzić :)

kondziu

Posty: 21

 
Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów jest oczywiście dużo droższe od państwowego, ale opłaca się, bo maluszki świetnie czują się w mniejszych grupach.

Marys56

Posty: 6