nauka angielskiego w żłobku Kraków, gdzie znajdę ?

nauka angielskiego w żłobku Kraków, gdzie znajdę ?

Interesują mnie lekcje języka angielskiego w żłobku w Krakowie prowadzone przez nauczycieli, który naprawdę się na tym znają. Byłoby dobrze gdyby mieli metody nauczania polegające głównie na dobrej zabawie.

masazzer4

Posty: 1

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, albowiem wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

Iwona3

Posty: 3

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwykłe zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Dzidzia

Posty: 13

 
Nie za niezmiernie wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy normalne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, lecz na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wówczas pomyślimy o czymś wiecej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

Madzia

Posty: 5

 
Jeżeli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak mnóstwo dziecko na tym zyska. Uczy się, lecz jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym okresie dziecko zaczyna rozumieć coraz wiecej. U moich dzieci właśnie tak było, zatem polecam nauczanie od wczesnych lat.

Akimer56

Posty: 5

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, bo to wcale nie jest łatwe zadanie.

Gruszek2

Posty: 7

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To specjaliści, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super sposoby, z jakich każde dziecko jest bardzo zadowolone.

tubbytimmy1

Posty: 8

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

AloBalo

Posty: 7

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest dzisiaj bardzo dużym ograniczeniem. To, dlatego warto dziecko na zajęcia zapisać.

kondziu

Posty: 3