prywatne przedszkole miasteczko wilanów, gdzie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, gdzie ?

Witam. Piszę, bo potrzebna mi pomoc, a właściwie opinie na temat przedszkola w Wilanowie, do którego chodzą wasze dzieci. Mam nadzieję, że polecicie tutaj kilka sprawdzonych miejsc. Z góry dziękuję.

mario72k

Posty: 6

 
Uważam, że najlepsze przedszkole w Wilanowie będzie jednak prywatne, ponieważ jest dłużej czynne. Na pewno jest droższe, ale jak chcesz dziecko zapisać na dodatkowe zajęcia, to wychodzi mniej więcej tak samo, albo na plus dla niepublicznego przedszkola ;)

Madzia

Posty: 9

 
Dzieciaki uczą się tańca i mają dużo zajęć na świeżym powietrzu na przykład z piłkami. Chłopcom podobają się zajęcia z samoobrony, a dziewczynkom fitness. Moja córeczka chodziła do takiego przedszkola w Wilanowie i obie byłyśmy bardzo zadowolone.

Fanatyk

Posty: 15

 
A do jakiego prywatnego przedszkola w Wilanowie chodzi Twoje dziecko? Zastanawiamy się z mężem, którą placówkę wybrać i szukamy opinii. Myślałam nad profilowanym przedszkolem, na przykład artystycznym lub sportowym :) Co wy na to?

Klara323

Posty: 13

 
Moja córeczka chodziła do sportowego przedszkola w Wilanowie. Oboje z mężem chwaliliśmy sobie to miejsce, ponieważ Kaja nigdy się tam nie nudziła, mnóstwo nauczyła, a opieka była na medal.

kondziu

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenia, a właściwie z posyłania maluszków do przedszkola w Miasteczku Wilanów polecam tę placówkę http://www.karate-kids.pl. Świetne miejsce, ponieważ moje dzieci mogą tutaj korzystać z nie tylko profesjonalnie prowadzonych zajęć sportowych, ale też mają super opiekę kochanych pań :)

Aklimer56

Posty: 5

 
To zależy, czy pragniesz posłać dziecko do takiego ogólnego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, czy może do profilowanego. Mój syn chodzi do sportowej placówki. Jestem zaspokojony, albowiem widzę, że go to niezwykle satysfakcjonuje. Już drugi rok chodzi i widać super postępy. Przedszkole ma swoich trenerów.

rumunekt

Posty: 21