warsztaty z programowania, gdzie warto ?

warsztaty z programowania, gdzie warto ?

Cześć. Ile winna trwać nauka programowania, abym mógł zaobserwować pierwsze jej efekty? Dajcie znać :)

Rico

Posty: 7

 
Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, ile mogą kosztować zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Wiadomo, że bywają one najdroższe przede wszystkim na terenie dużych miast. W mniejszych miejscowościach da się więcej zaoszczędzić.

misuuuop

Posty: 10

 
Szukacie ciekawych zajęć dodatkowych dla dzieci? Jestem pewien, że powinniście zapoznać się przede wszystkim z ich ofertą: https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Moje dziecko uczy się programowania już od dwóch lat i odnosi coraz większe sukcesy.

KKkurol

Posty: 21

 
Moja opinia jest następująca: solidna szkoła programowania będzie w stanie nauczyć Wasze dziecko naprawdę dużo, ale wyłącznie pod warunkiem, iż będzie chciało się ono tego uczyć, a jednocześnie posiadało niezbędne predyspozycje. Znaczenie ma również podejście nauczycieli.

namok

Posty: 10

 
Weselę się, iż zapoznałam się z Waszymi opiniami. Teraz już wiem, jakie pieniądze będę musiała zapłacić za wysokiej jakości zajęcia pozalekcyjne dla dzieci. Miałam obawy, iż koszt takich zajęć będzie zdecydowanie wyższy niż w rzeczywistości się okazał...

Joe

Posty: 5

 
Nie oszczędzałem pieniędzy, gdy chodziło o zajęcia dodatkowe dla dzieci. Jestem usatysfakcjonowany, iż postępowałem właśnie w ten sposób, ponieważ moje dzieci dostały nowe kwalifikacje. Mój syn jest zachwycony, iż zaczął uczyć się programowania w młodym wieku.

Ptaszyna

Posty: 6

 
Miałem wątpliwości odnośnie tego, która szkoła programowania będzie w stanie zagwarantować mojemu synowi zdecydowanie najwyższy poziom kształcenia. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany, iż dzielicie się swoimi spostrzeżeniami w obrębie tego forum, albowiem w dużym stopniu to właśnie one ułatwiły mi podjęcie decyzji.

transerwis

Posty: 15

 
Początkowo myślałem, iż kursy programowania dostępne są w ponadprzeciętnie wysokich cenach. Rzeczywistość okazała się zdecydowanie bardziej przychylna.

warter88

Posty: 15