breloki promocyjne, gdzie znajdę ?

breloki promocyjne, gdzie znajdę ?

Jakie gadżety reklamowe do firmy kupujecie? Widzę, że wybór na rynku jest spory i w sumie nie wiem co wybrać.

Nowa

Posty: 1

 
Muszę Wam powiedzieć, że ja na co dzień chodzę po firmie w koszulkach promocyjnych i wydaje mi się, że przynosi to naprawdę fajne efekty. Zauważyłem, że odkąd tak robi to mam więcej klientów, a więc szczerze polecam tak postępować każdemu, bo jest to niezła reklama.

Joe

Posty: 13

 
Mając jakieś firmowe upominki dla klientów firmy na pewno warto zdecydować się na nadruki na upominkach, bo wtedy firma stanie się bardziej rozpoznawalna.

Marioleczka

Posty: 18

 
Dobrze wiecie o tym jak wielu Waszych klientów pali papierosy. Właśnie dlatego polecam Wam zainwestować w zapalniczki promocyjne i rozdawać je zupełnie za darmo. W ten sposób na pewno przyciągniecie klientów, bo każdy będzie zwracał uwagę na logo czy napis.

sebastian99

Posty: 10

 
Mając jakieś firmowe upominki dla klientów firmy na pewno pożądane byłoby zdecydować się na nadruki na upominkach, bowiem wówczas firma stanie się niezwyklej rozpoznawalna.

Serduszko4

Posty: 7

 
Jeśli chcielibyście zamówić jakieś kubki promocyjne do Waszej firmy to zróbcie to na tej stronie: https://taniegadzety.pl/content/96-kubki-promocyjne.

Jasieczek23

Posty: 16

 
Jak dla mnie raczej nie ma się co zastanawiać nad tym czy breloki promocyjne będą dobrym pomysłem na reklamę firmy, bo chyba każdy nosi przy sobie klucze i myślę, że taka reklama się na pewno sprawdzi.

sesef

Posty: 13

 
W przypadku chęci rozreklamowania Waszej firmy w lato myślę, że bardzo dobrze sprawdzą się czapeczki promocyjne. W tym okresie właśnie wiele osób chodzi w nich po dworze i naprawdę warto rozdawać je za darmo, bo w ten sposób można pozyskać nowych klientów.

QwerTery

Posty: 4

 
Widzę, że wielu moich klientów pali papierosy i właśnie z tego względu zdecydowałem się kupić zapalniczki promocyjne do firmy. Nie były drogie, a mogą przyciągnąć nowe osoby.

Dzidzia

Posty: 13

 
Jeżeli w Waszej firmie sprzedajecie czy dajecie klientom torby to zastanówcie się nad nadrukami na torbach, albowiem wydaje mi się, iż jest to wręcz niezwykły sposób na reklamę. Klienci z takimi torbami będą chodzić po chodnikach przez co inni ludzie zobaczą, iż dana firma w ogóle istnieje na polskim rynku.

Rico

Posty: 17