Która firma wykona profesjonalne przegranie vhs na dvd ?

Która firma wykona profesjonalne przegranie vhs na dvd ?

Poszukuję firmy (dobrej), która jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeśli ktoś zna dobrą firmę lub może to wykonać na własną rękę proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie ogromną wartością więc proszę o pomoc tylko profesjonalistów.

Uleczek4

Posty: 25

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie własne rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy zatem też proszę o odpowiedzi.

polmar

Posty: 21

 
Szukam podobnej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można trochę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

k124l

Posty: 19

 
Jeżeli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyśmienity efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Dresik

Posty: 20

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odszukałem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odszukałem kilka takich osób natomiast potrzebują oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt sporo jak dla mnie.

yarpen2

Posty: 21

 
Witajcie, nie ma obaw znam porządne rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był usatysfakcjonowany. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować wyśmienity prezent.

srekal34

Posty: 15